banner129

CHP'De binaların kapanması kongreleri durdurmuyor

CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanlığı, il kongresi bu Pazar Saat:10:00’da Antalya Nazım Hikmet Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İl Başkanlığı ve ilçe başkanlığı binalarının kapılarını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in test sonucunun pozitif çıkmasının ardından pandemi nedeniyle kapatan CHP’nin, Gençlik Kolları kongresini yapması ise akıllarda soru işareti bıraktı.

CHP'De binaların kapanması kongreleri durdurmuyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi’nin tavsiyesi üzerine CHP İl ve ilçe başkanlıkları Covid-19 salgını nedeniyle bir süre ziyaretçi almayacağını açıklamıştı. CHP Antalya İl Başkanlığı resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan duyuruda, “Önemli duyuru Covid-19 tedbirleri kapsamında vaka sayılarının tekrar artması göz önünde bulundurularak genel merkezimizden gelen genelge doğrultusunda il ve ilçe binalarımız ziyarete kapatılmıştır.“ ifadelerine yer verildi.
KONGRE ERTELENMEDİ
CHP Gençlik Kolları Antalya İl Başkanlığı ise bu Pazar günü Saat: 10.00’da Antalya Nazım Hikmet Kongre Merkezinde il başkanını seçeceğini ilan etti. İki adayla seçime gidecek il gençlik kollarının seçiminin ertelenmemesi ise dikkat çekti. Parti örgütlerinin kapalı tutulmasına rağmen gençlik kolları seçimlerinin pandemiye rağmen ertelenmemesi ise soru işareti olarak ifade edilmekte. -Özgür YILMAZ

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107