banner84

CHP'nin gözü ASAT'ta

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Ali Takavüt, ekibiyle birlikte Alanya'nın kırsal yerleşim birimlerinden olan Bayırkozağacı Mahallesi'ni ziyaret etti.

CHP'nin gözü ASAT'ta
Geçtiğimiz aylarda bu mahallenin içme suyu sıkıntısı yaşadığını gündeme taşıyıp, konuyu, iş makinesi ve personel gücü olan MHP'li Alanya Belediyesi ve AKP'li Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne havale ettiklerini anımsatan Takavüt, "Mahalle halkının suya kavuşmasına biz öncülük ettiğimiz için vatandaşın su sevincine ortak olmak istedik" dedi. 
Ancak sorunun henüz tam manasıyla giderilmediğini ifade eden Takavüt, "Suyun kuyudan çıkarılarak 200 metre ilerideki depoya pompalanması gerekiyor. Yetkilileri göreve çağırıyoruz, Kurban Bayramı'ndan önce bu mahallenin su pompalama sorununu çözerseniz, mahalle halkını çok mutlu edersiniz. Bu işin takipçisi olacağımıza söz veriyoruz" dedi. Öte yandan, CHP Gençlik Kolları Başkanı Ozan Sayın ise hem Alanya Belediyesi'nin hem de Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Bayırkozağacı'na otobüs durağı koyduğunu, ancak bu bölgeye otobüs gelmediğini belirterek, yetkilileri bu bölgeye otobüs seferi koymaları için göreve davet etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2016, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107