banner84

Çobanisa ile Gümüşyaka asfalta kavuşuyor

Büyükşehir Belediyesi asfalt çalışmalarına Elmalı’da devam ediyor. Çobanisa, Gümüşyakamahallelerini birbirine bağlayan 8 kilometrelikgrup yoluna sathi kaplama asfalt yapılıyor.

Çobanisa ile Gümüşyaka asfalta kavuşuyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi, kırsalda asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Aynı anda Antalya’nın her iki ucunda sıcak asfalt çalışmaları devam ederken, diğer yandan grup yollarının bakım onarımı yapılıyor. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri bu kapsamda, Elmalı ilçesine bağlı Çobanisa ve Gümüşyaka mahallelerinin yolunu asfaltlayarak, vatandaşı bozuk ve dar olan ulaşım çilesinden kurtardı. İki mahalleyi birbirine bağlayan 8 kilometrelik yolu kısa bir süre önce bakıma alan ekipler, hızlı bir çalışma ile yolun alt yapısını sağlamlaştırdı.
DAR VE BOZUK YOLDAN KURTULDUK
Gümüşyaka ve Çobanisa yolunun asfaltlanması mahalle sakinlerini sevince boğdu. Vatandaşlar, yıllardır dar ve bozuk yolu kullandıklarını belirterek, “Elmalı’ya ulaşımda zorluk ve tehlike yaşıyorduk. Bu hizmeti çok bekledik. Büyükşehir Yasası’yla isteklerimiztek tek dikkate alınıyor. Kısa süre önce yolumuzun bozuk olduğunu ve yapılmasını talep ettik. Hemen incelenerek gerekli hazırlıklar yapıldı. Kısa sürede asfaltlandı. Çok mutluyuz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir Elmalı İlçesiÇobanisa, Gümüşyaka Mahalleleri grup yolunda devam eden satih kaplama asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2016, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107