banner84

Demre’de sahiller temizlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre Hizmet Birimi’ne bağlı ekipler, ilçenin tüm sahillerinde temizlik seferberliği başlattı.

Demre’de sahiller temizlendi
Turizm sezonunda vatandaşların doldurduğu Demre sahillerinde, Büyükşehir Belediyesi ekipleri temizlik seferberliği başlattı. Demre Hizmet Birimine bağlı temizlik, ilaçlama, park bahçeler ve mezarlık ekipleri, turizm açısından büyük önem taşıyan Çayağzı, Sülüklü ve Taşdibi sahillerini tepeden tırnağa temizledi. 
TÜM SAHİLLER KARIŞ KARIŞ TEMİZLENDİ
Hava sıcaklıklarının gittikçe artmasıyla birlikte yerli yabancı tüm vatandaşların akın ettiği plajlar ve sosyal alanlarda temizlik işlerine hız veren ekipler, tüm sahili karış karış gezerek temizledi, peyzajlarda da çevre düzenlemesi gerçekleştirdi.  Sahilin ve denizin keyfini yaşayan vatandaşlar, çalışmalardan dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. 
“TURİZM İÇİN TEMİZLİK ÖNEMLİ”
İlçe sahillerinin temizliğine büyük önem verdiklerini vurgulayan Büyükşehir Demre Koordinatörü Veli Sertbaş, “Sürdürebilir turizmin temeli ancak çevre ve çevrenin korunmasıyla gerçekleşir. Yaz aylarında oldukça hareketli olan sahillerimizde vatandaşlarımız tatillerini huzurlu bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için temizlik çalışmasına daha çok önem veriyoruz. Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak temizlik çalışmalarının yanı sıra turizm bölgelerinde çevre düzenlemesi de gerçekleştiriyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2016, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107