banner84

Eymen için Alanya seferber olmuştu

Adapazarı'nda SMA hastalığı nedeniyle tedavi gören, 561 bin dolar tutarındaki ilaçların alınması için kampanya düzenlenen 8 aylık Eymen Çapkın hayatını kaybetti

Eymen için Alanya seferber olmuştu
Adapazarı'nda yaşayan Metin ve Neziha Çapkın çiftinin Spinal Musküler Atrofi hastası çocukları Eymen'in tedavisi için gerekli ilaçların alınması için 561 bin doların gerekmesi nedeniyle Sakarya Valiliği mart ayında yardım kampanyası düzenledi. Eymen'in tedavisi için gerekli ilaçların alınması amacıyla düzenlenen kampanyaya spor kulüplerinden işletmelere kadar birçok kişi ilgi gösterdi. İlaçların alınması için kampanya devam ederken, ilaçların alınması için gerekli para için yaklaşık 300 bin liranın eksik olduğu öğrenildi.
TÜM ALANYA SEFERBER OLMUŞTU
Aytemiz Alanyaspor'un Süper Lig'de sahasında Kasımpaşa ile oynadığı karşılaşmada elde edilen tüm bilet geliri olan 67 bin 588 TL Eymen Çapkın'ın ailesine gönderilmişti. Taraftarların kendi arasında para bile topladığı Eymen Bebek için tüm Alanya adeta seferber olmuştu.
ÖLÜMÜ BÜYÜK ÜZÜNTÜ YARATTI
Sakarya Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde solunum cihazına bağlı yaşayan Eymen dün yaşamını yitirdi. Eymen'in ölümü büyük üzüntü yarattı. Neziha Çapkın hastanenin bahçesinde oğlunun elbisesini koklayıp ağlarken, baba Metin Çapkın ise yere oturarak ağladı. Metin ve Neziha Çapkın'ı yakınları ve hastane çalışanları teskin etmeye çalıştı.
'AFFET OĞLUM SENİ KURTARAMADIK'
Eymen Çapkın'ın cenazesini alan Metin ve Neziha Çapkın çifti, büyük üzüntü yaşadı. Metin ve Neziha Çapkın çifti çocuklarının cenazesini kucaklarına alırken gözyaşlarına boğuldu. Neziha Çapkın, "Affet oğlum seni kurtaramadık" diye ağlarken, çocuğunun cenazesinin tabuta konulmasını istemedi. Çapkın çiftinin üzüntüsü herkesi ağlattı. Metin ve Neziha Çapkın çifti kucaklarına aldıkları çocuklarının cenazesi ile cenaze aracına bindi. Eymen bebek toprağa verilmek üzere Karasu Adatepe Mahallesi'ne götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2017, 18:42
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107