banner84

Galip Dere plajının çehresi değiştirildi

Yerli ve yabancı misafirlere ücretsiz plaj hizmeti veren Galip Dere Halk Plajı, Alanya Belediyesi tarafından yenilenen yeni hali ile vatandaşların hizmetine sunuldu

Galip Dere plajının çehresi değiştirildi
Alanya Belediyesi, Galip Dere Plajı’nda, hijyenik şartlarda kullanıma uygun soyunma kabinlerini, duş, şezlonglar ve şemsiyeleri yenileyerek vatandaşın kullanımına sundu. Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerince yapılan yenileme çalışması kapsamında 100 adet şezlong, 80 adet şemsiye, 6 adet soyunma kabini ve duşlar Galip Dere Halk Plajı’na yerleştirildi
CANKURTARAN KULESİ KURULDU
Galip Dere Halk Plajı’nda, 2016 yılı itibariyle suda boğulma olaylarının önüne geçilebilmesi ve konu ile ilgili olarak koruma kontrol tedbirlerinin uygulanması amacıyla, ilk yardım ve cankurtaran malzemeleriyle birlikte cankurtaran kulesi kuruldu. 
GÜVENLİK İÇİN ŞAMANDIRA ÇEKİLDİ
Galip Dere Halk Plajı’nda yapılan yenileme çalışmalarında, güvenlik ve hijyen ön planda tutuldu. Vatandaşın yüzme alanı güvenliğinin sağlanması amacıyla 200 metrelik alanda şamandıra çekilme çalışması yapıldı. 
Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personelleri tarafından takip altında tutulan Galip Dere Halk Plajı, sabah 07.00 ile akşam 19.30 saatleri arasında vatandaşa hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2016, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107