banner84

Gençlik Bayramı yarın kutlanacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Alanya Belediyesi ve Alanya Kent Konseyi’nin düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Gençlik Bayramı yarın kutlanacak

Yarın saat 19.30’da Atatürk Anıtı önünde protokol ve vatandaşların buluşmasıyla hareket edecek fener alayı, Türk bayrakları ve meşalelerle birlikte İskele Meydanına yürüyecek. Saat 21.00’da Şelale önünde başlayacak anma etkinliklerinin ardından, konser başlayacak. Banana Big Band Osman Şendiç orkestrasının konseriyle eğlenecek vatandaşlar, iskelede yapılacak havai fişek gösterisini de izleme imkanı bulacaklar.

BAŞKAN YÜCEL, VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Bu yıl Alanya Belediyesi ve Alanya Kent Konseyi işbirliği ile ilk kez düzenlenecek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerine, Belediye Başkanı Yücel, vatandaşları davet etti. Yücel, “ Dolu dolu bir fener alayı ve akşam programının gerçekleştirileceği etkinliğimize, vatandaşlarımızın katılımını bekliyorum. Gençlerimizi ve vatandaşlarımızı Türk milletini millet yapan manevi ve milli değerlerimize sahip çıkmaya davet ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2015, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107