banner84

Gömbe’ye sıcak asfalt

Antalya’nın bütün ilçelerindeki grup yollarında sıcak asfalt çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılında da hızını kesmeden sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Gömbe’ye sıcak asfalt
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri yol bakım onarım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan yeni sıcak asfalt ve satih asfalt çalışması ile vatandaşların yüzü gülüyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Antalya’nın en kalabalık yaylalarından biri olan Kaş’ın Gömbe Mahallesi’nin yollarını geçtiğimiz günlerde 5 kilometrelik kısmını sıcak asfalt ile kaplamıştı. Yolun geri kalan 3 kilometrelik kısmında ise sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, görevlilerden bilgi alarak çalışmaları yerinde inceledi. 
KONFORLU ULAŞIM
Yaz aylarında yaklaşık 15 bin ve 20 bin arasında değişen nüfusuyla yayla turizminin merkezi olan Gömbe’ye ulaşım, yollarının sıcak asfaltla kaplanmasıyla kolay ve konforlu bir hale geldi. Doğal güzelliğiyle vatandaşların Gömbe’ye yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden İsa Akdemir, “Gömbe toplumun tüm kesimlerine hitap eden bir yer. Yaz aylarında çok kalabalık olan bir mahalle. Antalya’nın ve Kaş’ın en güzel yaylalarından bir tanesi. Büyükşehir Belediyesi olarak yoğun çalışmalarla sıcak asfalt döküyoruz.  Yöre halkının sorunlarını en acil şekilde çözmeye çalışıyoruz. Yeni asfaltımız Gömbe halkına hayırlı olsun” şeklinde konuştu. 


Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2016, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107