banner84

Güney'den demokrasi ziyareti

15 Temmuz’da milli iradeye ve demokrasiye yönelik kalkışmanın püskürtülmesinin ardından Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, Jandarma Komutanı Serkan Akbaba ve Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti

Güney'den demokrasi ziyareti
Güney’e Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin, Kırsal alan sorumlusu Arif Yeni ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Emin Hatipoğlu eşlik etti. Yapılan ziyaretin ardından bir değerlendirme yapan Güney, 15 Temmuz’daki milli iradeye ve demokrasiye yönelik darbe girişiminde Alanya’da milli iradeyle birlikte hareket eden ve bu konuda özveriyle  çalışan Alanya Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven ve onun nezdinde Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka ve Jandarma Komutanı Serkan Akbaba ile ekiplerine başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. 15 Temmuz süreci ve sonrasında Antalya Büyükşehir Belediyesi  Alanya Hizmet Birimi olarak milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkma yönündeki kararlı çalışmalarımız devam edecek. Bundan sonraki süreçte her türlü imkanlarımızla gereken destek verilecek" dedi.
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven de, "15 Temmuz’da yaşanan süreçten sonra Alanya halkı ile tüm kurum ve kuruluşları milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkma noktasında Türkiye’ye örnek olacak bir demokrasi şöleni gerçekleştirdi. Milli iradenin üzerine hiçbir güç çıkamaz. Bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla çalışmalarımız devam edecek. 15 Temmuz gecesi ve sonrasındaki günlerde Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürk Anıtı önünde organize ettiği ve başarıyla gerçekleştirdiği Demokrasi Nöbeti’ne tam destek veriyoruz. Bu organizasyon, halkın birlik ve beraberliğine güzel bir örnek olmuştur. Bu nedenle Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve ekibine teşekkür ediyorum “ dedi.  
Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2016, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107