banner84

İletişim dersi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi iş sağlığı ve güvenliği seminerlerinin ardından bünyesinde çalıştırdığı personele farklı alanlarda eğitim seminerleri vermeye devam ediyor.

İletişim dersi

 Alanya’da hizmet veren Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü sinekle mücadele ekibine Altso meclis salonunda iletişim semineri verildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Eğitim Şube Müdürü Timuçin Bayraktar tarafından iletişim çeşitleri, yöntemleri, empati ve genel konular hakkında yaklaşık 2 saat süren bir eğitim semineri verildi. Antalya merkezin yanı sıra 14 ilçede verilen seminerler Serik ve Döşemealtı ilçelerindeki seminerlerle sona erecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, bugüne kadar büyükşehir belediyesi bünyesinde çalışan personele iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verdik. Bundan sonra da Personel Eğitim Dairesi ile işbirliği içinde personelimize iletişim başta olmak üzere gerekli olan tüm konularda eğitimlerimiz periyodik olarak devam edecek “ dedi

'Asgari ücret 1400 TL olacak'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Doç. Dr. Mehmet Günal, Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, Av. Cengizhan Gököz, Güray Parlak ve Turgut Bucak, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na (ATSO) Seçim Beyannamesi’ni sundu. “Toplumsal Onarım ve Huzurlu Gelecek” başlığı altında yer alan ekonomi ağırlıklı Seçim Beyannamesi’ni Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin’e sunan MHP’nin Antalya milletvekilli adayları, tam not aldı. Esnafa sahip çıkacaklarını belirten MHP Antalya Milletvekili Adayı Doç. Dr. Mehmet Günal, “Esnafın durumu ortada. AKP iktidarı tarafından ne dün, ne bugün, ne de yarın düşünülüyor. Ancak biz Seçim Beyannamesi’ni ekonominin bel kemiği olan esnafa yönelik, onları bu bataktan kurtarmak üzere hazırladık. Aynı zamanda esnafın üzerinde yük olan vergileri ise vatandaşa kazandırma yolunu seçtik. Bu noktada hazırladığımız Seçim Beyannamesi’nde asgari ücreti net olarak 1.400 TL yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107