banner84

Kaymakam esnafı uyardı

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Mahmutlar Mahallesi'nde faaliyet gösteren esnafı ziyareti sırasında yüksek fiyat uyarısında bulundu.

Kaymakam esnafı uyardı

Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven Mahmutlar Mahallesi'nde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek sohbet edip hayırlı işler temennisinde bulundu.  Kaymakam Tanrıseven esnaflarla yaptığı sohbette Alanya’nın bir turizm kenti olduğuna ifade ederek yeni turizm sezonunun başladığını söyledi. Tanrıseven, turistlerin misafir sayılması gerektiğini belirterek “Yüksek fiyat söyleyip turiste zarar vermeyelim. Turizmden para kazanan bireyler olarak bindiğimiz dalı kesmeyelim. Hem öyle bir tavır, Alanya’nın marka değerini olumsuz etkileyecektir. Turistin kendini güvende hissetmesi, huzurlu bir tatil yapması son derece önemlidir” dedi. Kaymakam Tanrıseven daha sonra Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top'dan mahallenin sorunları ile ilgili bilgiler aldı.
Mahmutlar Mahallesi esnafı ise Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven'e kendilerini ziyaret ettiği içi teşekkür ederek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2015, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107