banner84

Merkez mahallelerde kaldırım ve yol seferberliği

2015 ile 2016 yılının ikinci yarısında yayla yollarında 50 kilometre yolu altyapısı ile düzenleyerek asfaltını yapan Alanya Belediyesi merkez mahallelerde de yol düzenleme ve kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Kestel Mahallesi İşletme Fakültesi yolu yeniden düzenlenerek kaldırımı yapılıyor.

Merkez mahallelerde kaldırım ve yol seferberliği
Alanya Belediyesi merkez mahallelerde kaldırım ve yol düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarla Kestel Mahallesi Fakülte yolu, İsa Küçülmez Caddesi, Mahmutlar Mahallesi Kumru Sokak, Avsallar ve İncekum Mahallesi’nde kaldırım ve parke yapımı devam ediyor.
 
ÜNİVERSİTE YOLU YENİLENİYOR
 
Kestel İsa Küçülmez Caddesi parke ve Kaldırım için hazırlanırken Üniversite Yolu da yeniden düzenlenerek kaldırıma kavuşturuluyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçe genelinde yapılan program kapsamında kaldırım eksikliği ve bozulan yollarda parke ve kaldırım çalışmasının sürdürüldüğünü belirtti. Başkan Yücel, “Kent genelinde halkımızın modern ve kaliteli bir ulaşım ağına kavuşması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sadece merkezde değil yetki alanlarımızın tümünde bu yöndeki çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2016, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107