banner84

Muhittin Böcek, Başkan vekilini değiştirdi

CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, görevine vekalet eden Hacıarifoğlu'nun yerine Okay Başaran'ı atadı. 10 gün sonra ise bu göreve Büşra Özdemir vekalet edecek.

Muhittin Böcek, Başkan vekilini değiştirdi

 Ağustos ayında koronavirüse yakalandıktan sonra hastanede tedavi süreci devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan vekilini değiştirdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tedavi gördüğü süre içinde görevine vekalet eden Meclis Üyesi Mehmet Hacıarifoğlu'nun yerine Okay Başaran'ı atadı.

Böcek'in başkan vekilliği koltuğunu "dönüşümlü" olarak meclis üyelerine devredeceği öğrenildi. Böcek'in ilk dönüşümü ise 10 gün sonra gerçekleşecek. Okay Başaran, görevini 10 gün sonra Büşra Özdemir'e devredecek.

Öte yandan Böcek'in bu görev değişimini bugün kendisini ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesinin ardından yapması da dikkat çekti.

Böcek'in dün Mehmet Hacıarifoğlu tarafından bazı yetkileri kısıtlanan Genel Sekreter Cansel Tuncel'i de yeniden yetkilendirdiği öğrenildi.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107