banner84

Parksız Mahalle kalmayacak

Alanya Belediyesi, Dereköy ve Türktaş mahallelerinde 2 çocuk parkını daha hizmete açtı

Parksız Mahalle kalmayacak
Alanya Belediyesi, Dereköy ve Türktaş mahallelerinde 2 çocuk parkını daha hizmete açtı. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü kırsal mahallelerde çocuklara yönelik hizmetlerine devam ediyor. Tüm mahallelerde park ve çocuk oyun alanlarının sayısını arttıracak projeleri hayata geçiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, son olarak Dereköy ve Türktaş çocuk parklarını hizmete sundu. İlk defa oyun gurupları ile karşılaşan çocukların mutlulukları yüzlerine yansıdı.

“PARKSIZ MAHALLE KALMAYACAK”
2018 sonuna kadar parksız mahalle kalmayacağını söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “ 55 park bitti. 70’e yakın parkta tadilat yapıldı. 17 parkın inşaatı devam ediyor. 68 kırsal mahalle dahil 2018 yılı sonuna kadar parksız mahallemiz kalmayacak. Bu hedef doğrultusunda Türktaş ve Dereköy mahallerimizde de 2 yeni çocuk parkını daha hizmete sunduk” dedi.
‘’ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR’’
Başkan Yücel, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parkları ve spor alanlarının her mahallemizde çoğaltılması adına çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” vurgusunu yaptı.
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 14:10
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107