banner84

Ramazan etkinliklerine yoğun ilgi

Alanya Belediyesi'nin her yıl düzenlediği Ramazan etkinlikleri devam ediyor

Ramazan etkinliklerine yoğun ilgi
Alanya Belediyesi’nin her yıl düzenlediği Ramazan etkinlikleri devam ediyor. Bu yıl Alanya Belediyesi yanına kurulan Ramazan meydanında her akşam iftardan sonra farklı etkinlikler yer alıyor.
RAMAZAN ETKİNLİKLERİNE  İLGİ  YOĞUN
Alanya Belediyesi tarafından her Ramazan ayında düzenlenen ‘Ramazan Şenliği Etkinlikleri’ bu yıl da renkli görüntülerle devam ediyor. Ramazan ayı boyunca devam edecek olan program kapsamında her akşam farklı gösteriler ve etkinlikler yer alıyor. Aileler ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği Ramazan meydanında misafirlere ücretsiz ikramlar da yapılıyor.

KEREM ESER İLE PAYTAK SHOW RAMAZAN MEYDANINDA SAHNE ALDI
Fasıl dinletisi, orta oyunu ve mehter gösterilerinin yer aldığı Ramazan Meydanında dün akşam Kerem Eser ile Paytak Show sahne aldı. 19 yıldır gösteri dünyasında yer alan Kerem Eser, showları ile izleyicilerden büyük alkış aldı. Yetişkin ve çocuk olmak üzere iki ayrı konsepte birbirinden bağımsız olarak interaktif sahne şovları gerçekleştiren Kerem Eser, jonglörlük, illüzyon oyunculuğu ve gösteri sanatlarının birçok dalını harmanlayarak izleyiciye sundu.Ramazan etkinlikleri Meddah gösterileri, fasıl dinletisi, Türk Sanat Müziği ve gölge oyunları ve Mehter Takımı konseri ile devam edecek. 
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 13:41
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107