banner84

Sağlık için pedal çevirecekler

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 68 milyon liraya yaptırılan Toptancı Hali’nin alt katındaki kullanım alanı 17 bin metrekareden 35 bin metrekareye çıkarılıyor.

Sağlık için pedal çevirecekler
Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ve Haller Dairesi Başkanı Muharrem Kavurgacı, Hal Dernek başkanlarıyla görüşmek üzere Alanya’ya geldi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ daire başkanı ile birlikte düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Alanya, Konaklı, Payallar Dernek başkanlarının yanı sıra Hal Müdürleri de toplantıda yer aldı. Toplantıda, inşaatı devam eden Toptancı Hali’nin son durumu, halcilerin beklentileri doğrultusunda yapılan düzenlemeler değerlendirildi. Toplantının ardından Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ ve Daire Başkanı Kavurgacı, Toptancı Hal İnşaatında incelemelerde bulundu. Uludağ, yaptığı açıklamada, “ projede zemin katta 17 bin metrekare olan kullanım alanını halcilerin talepleri doğrultusunda yapılan plan tadilatıyla 35 bin metrekareye çıkardık. Bu halcilerimizi daha da rahatlatacak “ dedi.

HAL PERSONELİNE BİSİKLET

Sağlık Bakanlığı’nın “ Sağlık için pedalla “ sloganıyla Türkiye Geneli’nde başlattığı bisiklet dağıtımı kapsamında Alanya Hali’nde çalışan personele bisikletleri dağıtıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ ile Zabıta ve Haller Daire Başkanı Muharrem Kavurgacı, personele bisikletlerini düzenlenen küçük bir törenle teslim etti.

ULUDAĞ VE KAVURGACI, SİPAHİOĞLU’NUN DÜĞÜNÜNE KATILDI.

Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ ve Zabıta ve Haller Daire Başkanı Muharrem Kavurgacı, Alanya’nın tanınmış ailelerinden iş adamı Şükrü ve Tayfun Sipahioğlu’nun kardeşi Tarık Sipahioğlu’nun Payallar Düğün Salonu’nda yapılan düğününe katılarak tebrik ettiler.
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2017, 14:49
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107