banner84

Şahin ziyaretçi akınına uğradı

Serbest bırakıldıktan sonra yaylada ki evinde dinlenmeye çekilen ALTSO Başkanı Şahin, yoğun ziyaretçi akınına uğradı. Şahin, destek olan herkese teşekkür etti

Şahin ziyaretçi akınına uğradı
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Perşembe günü tutukluluk kararına yapılan itirazın hemen ardından gece geç saatlerde serbest bırakılarak Alanya'ya geldi ve geceyi Atatürk Anıtı önünde kendisini karşılayan vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbeti tutarak geçirdi. Şahin, sabah saatlerinde yaylada bulunan evine giderek dinlenmeye çekilirken, ev ziyaretçi akınına uğradı. Yoğun ziyaretçi akını nedeniyle Şahin'in yayla evi gün boyu hiç boş kalmadı. 
MORALİ YERİNDE
Ziyaretçileriyle yakından ilgilenen Başkan Şahin'in moralinin yerinde olduğu gözlendi. Hafta sonunu evinde geçireceğini belirten Şahin, pazartesi günü odaya giderek mesaiye başlayacağını söyledi. Yakın dostları, iş adamları ve oda üyesi olmayan vatandaşların yanısıra oda personelininde tam kadro Şahin'in yanında oldukları dikkat çekti. 
BANA İNANANLARIN BAŞINI EĞDİRMEM
Gözaltı ve tutukluluk süresinde kendisine güvenerek destek olan herkese teşekkür eden Şahin, "Bana inanan, güvenen insanların başını öne eğecek hiç bir yanlışın içinde olmadım, olmam. Bu süreçte beni tanıyan herkesin benden zerre kadar şüphesi olmadığını ve dimdik arkamda durduklarını gördüm. Herkese çok teşekkür ediyorum. Allah devletimze milletimize zeval vermesin. Pazartesi günü inşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107