banner84

Sinekle büyük mücadele

Alanya’nın dört bir yanında sivrisinekle mücadele çalışmaları sürdürülüyor.

Sinekle büyük mücadele

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı Çevre Sağlığı Sinekle Mücadele ekipleri Alanya’nın dört bir yanında sivrisinekle mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Atatürk Caddesi’nde Dinek – Stadyum arası, 25 Metreli yolda Dinek – Alanya Devlet Hastanesi arasında ilaç uygulaması yapıldı. Kale’den İskele ve Damlataş bölgesine 4 ayrı ekip tarafından ilaç çalışması yapıldı. Kadıpaşa Mahallesi’nde Anadolu Hastanesi, Pazar Pazarı, Çevre Yolu Vergi Dairesi arasındaki bölgeler ilaçlandı. Diğer yandan her akşam saat 19:45 ile 23:30 arasında ULV aracıyla Demirtaş, Yeşilöz, Kargıcak, Seki, Mahmutlar, Kestel, Tosmur, Oba, Çıplaklı, Cikcilli, Hasbahçe, Bektaş, Tepe, KütürüpDinek, Konaklı, Payallar, Emişbeleni, Toslak, Türkler, Avsallar, İncekum, Okurcalar ve Alanya Merkezde üç araçla sivrisinekle mücadele çalışması yapıldı. Çalışmalar diğer mahallelerde de periyodik olarak sürdürülüyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi   Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya’da 100 kişilik bir ekip araç gereç ve ULV araçlarıyla Alanya’nın tamamında periyodik olarak sivrisinekle mücadele çalışması yapıldığını belirterek, “ ekiplerimiz gece gündüz her noktada çalışıyor. Vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yapılan çalışmalardan ötürü vatandaşlarımızı bize teşekkür ediyor. Biz Alanya’ya en iyi hizmetleri getirmenin gayreti içindeyiz “ dedi.

 


 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2015, 01:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
fevzi yildirim
fevzi yildirim - 7 yıl Önce

Sugozu mah uvey evlatmi kimse gelmez oldu sinekler cogaldi

eski köylü
eski köylü - 7 yıl Önce

mahalle olan köyler, hala köyden farkı yok. ne gelen var ne giden. sinek ısırma sezonu açılmış. mahalle olmanın farkını yaşamak istesek te sanırım bu mümkün değil şimdilik

SIRADAKİ HABER

banner107

banner169