banner84

Sokaklar boşaldı

Hava sıcaklığının 37 dereceye ulaştığı turizmin başkenti Antalya'da sıcak havadan bunalan vatandaşlar dünyaca ünlü Konyaaltı sahiline akın etti

Sokaklar boşaldı
Hava sıcaklığının 37, deniz suyu sıcaklığının 26 derece ölçüldüğü Antalya'da sıcaktan bunalan vatandaşlar sahilleri doldurdu. Dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı da deniz keyfi yapanların ve bronzlaşmak isteyenlerin adresi oldu. Sahile gelen bazı vatandaşlar kuma gömülürken, kimileri ise güneşlenmeyi tercih etti. Bazı vatandaşlar da eşleri ve çocuklarıyla yüzdü. Yerli ve yabancı turistler ise sahilde bulunan jetski ve paraşüte binerek, stres atıp hafta sonunun tadını çıkardı. Sıcak havada denize gidenler şemsiye ile güneşten korundu.
‘GECELERİ UYUYAMIYORUZ’
Antalya'ya İstanbul'dan yeni taşındığını ifade eden Hülya Kıyaklıoğlu, "Antalya'nın şuan çok sıcak havası var. Bu kadar beklemiyordum. Çok rutubet ve çok nem var. Geceleri uyuyamıyoruz, balkonda uyuyorum. Darbe girişimi olmasına rağmen hayat devam ediyor. Yaşamak zorundayız. Geceleri dışarıda, gündüzleri ise denizde oluyoruz" diye konuştu.
Sahile arkadaşları ile gelen Necmettin Oğuz ise, "Hava çok güzel. Darbe girişimi ekonomik olarak ufak tefek de olsa biraz yansıdı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107