banner84

Tarzınızı KİP'te belirleyin

Türkiye'nin ilk erkek moda markalarından olan KİP Alanya Mağazası, uygun fiyata kaliteli ürünlerle tarzını ortaya koymak isteyen erkek müşterilerini bekliyor.

Tarzınızı KİP'te belirleyin
Tasarım gücü ve kalitesiyle modaya yön veren KİP, yepyeni mağaza konsepti ve koleksiyonları ile Alanya'da hizmete girdi. Yurt içi ve yurtdışı mağaza açılışlarına hız kesmeden devam eden KİP'in Alanya mağazası, geniş vitrinleri ve ferah iç dizaynı ile dikkatleri çekiyor.  1996 yılında teksil sektöründe başlayan ve 23 yıldır farklı mağzalarda satış danışmanlığı 2009'dan bu yana da mağaza müdürlüğü yapan Hasan Düşünceli, kendi iş yerini açtı. KİP'i tercih etmesinin sebebini belirten Düşünceli, "KİP, 1978 yılında kurulmuş en eski mağazalarından birisi olması nedeniyle tercih ettim. Yüzde 100 yerli bir marka. Kastamonu'da devasa büyük fabrikalarımız var. Yurtdışına sürekli ihracat yapan bir firma. Dünya'nın 5'inci büyük gömlet fabrikaları var" dedi.

'HERKESİN CEBİNE UYGUN FİYATLAR'
 'KİP erkeği sezon sonu değil sezon boyu giyinir' sloganıyla yola çıktıklarını belirten Düşünceli, "Çok aşırı yüksek bir fiyat politikamız yok. Fiyatlarımız her kesime uygun. Herkesin cebine göre ürünlerimiz var. Ortalama gömlek fiyatlarımız 88 ile 229 lira arasında değişirken, pantolan fiyatlarımız da 179 ile 299 lira arasında değişiyor. Çeket fiyatlarımız ise 399 ile 799 arasında değişirken, takım elbise fiyatlarımız da 399 ile 1399 lira arasında değişiyor. Ürünlerimizin hepsi A kalite" dedi. 

'KALİTE FARKI ORTAYA ÇIKACAKTIR'
Şekerhane Mahallesi Yayla Yolu Caddesi Cebeci İş Merkezi altında bulunan KİP Mağzası'na tüm Alanya halkını davet eden ve sevgililer gününe özel kampanyaları hakkında bilgi veren Düşünceli, " KİP'i Alanya'da iyi bir şekilde tanıtmak istiyoruz. KİP zaten çok köklü bir firma, herkes biliyor. Bizde bu işin mutfağında piştiğimiz için 'Bismillah' dedik, başladık. Şuanda sevgililer günü için de kış ürünlerinde gömlek, pantalon, trikolarda bir alana bir bedava kampanyamız var. Diğer askı gruplarında yüzde 20-30'lara varan indirimlerimiz var. Şuan için yeni sezonu açan ilk mağazayız. Mağazanın neredeyse tamamı,yüzde 90'ı yeni sezon ürünleri. Tişörtlerimiz 69 ile 129 lira arasında. Bunların hepsi pamuk olan ürünler. Halkımız gelsin mağzamızı ziyaret etsin. Buradaki hizmet kalitemizi ve ürün kalitemizi anlayacaktır zaten. Kalite farkı ortaya çıkacaktır. İnşallah Allah izin verirse Mart ayının ortalarında bir açılış yapıp herkesi davet etmeyi planlıyoruz" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 18:28
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107