banner84

TÜRKBİLMAT-5 sempozyumu başladı

İki gün boyunca Alanya Lumos Delux Otel'de gerçekleşecek olan Uluslararası Türk Bilgisayar ve Matematik Eğitimi (TÜRKBİLMAT-5) Sempozyumu’nun ilk oturumu dün yapıldı.

TÜRKBİLMAT-5 sempozyumu başladı

Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde Matematik Eğitimi Derneği ve Türk Matematik Eğitimi Dergisi tarafından 28-30 Ekim 2021 tarihlerinde Alanya’da düzenlenecek olan 5. Uluslararası Türk Bilgisayar ve Matematik Eğitimi (TÜRKBİLMAT-5) Sempozyumunun ilk oturumu dün gerçekleştirildi. 
İLK OTURUM GERÇEKLEŞTİ
Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde Matematik Eğitimi Derneği ve Türk Matematik Eğitimi Dergisi tarafından 28-30 Ekim 2021 tarihlerinde Alanya’da düzenlenecek olan 5. Uluslararası Türk Bilgisayar ve Matematik Eğitimi (TÜRKBİLMAT-5) Sempozyumu’nun ilk oturumu dün 400’ün üzerinde kişinin katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. Lumos Deluxe Otel’de gerçekleştirilen sempozyum saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından konuşmasını yapmak için kürsüde yerini alan Prof.Dr. Adnan Baki katılımcılara teşekkür etti. -Ekmel YILMAZ

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107