banner129

Vatandaşın talebine anında cevap veriliyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, belediye hizmetleri dışında birçok kurum, kuruluş ve vatandaş taleplerine de anında cevap veriyor.

Vatandaşın talebine anında cevap veriliyor

Daha yeşil ve daha güzel bir Alanya için park ve peyzaj çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, hizmet alanında olmamasına rağmen cami ve okulların da çevre düzenlemesini gerçekleştirip, ihtiyaçlarını karşılıyor. Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alanya Müftülüğü’nden gelen talepler doğrultusunda okul ve camilere ayrıca, muhtarlıklara, resmi kurumlara ve vatandaşların talep ettiği yerlere, 2014 yılı içerisinde 600 adet bank, 240 adet çöp kovası ve 25 adet piknik masası dağıtımı yapılarak, montaj işlemleri gerçekleştirildi. 2015 yılı içerisinde ise; 1200 adet bank, 800 adet çöp kovası ve 37 adet piknik masası gelen talepler doğrultusunda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından istenilen yerlere konuldu.
Dışarıdan gelen talepleri ellerinden geldiğince karşılamaya çalıştıklarını belirten Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi  Uyar, “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz hizmetlerini arttırarak devam ediyor.  Birçok kurum ve kuruluş ile vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmet ve sorumluluk alanımız dışında olan yerlere de hizmetlerimizi ulaştırdık.  Vatandaşlarımıza hizmet etmek en büyük önceliğimizdir.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2015, 20:44
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107