banner84

Yollar elden geçiriliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa’da Doğanca Grup Yolu’na ilk asfaltı döktü. Ekipler, ilçe merkezine 25 kilometre uzaklıkta olan Doğanca Mahallesi’ne kadar yolun her bir köşesini ince ince elden geçiriyor

Yollar elden geçiriliyor
Gazipaşa’da vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirerek deforme olan yollarda çalışma yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 2016 asfalt programına alınan Doğanca Grup Yolu’nda asfalt dökümüne başladı. Hasdere, Gürçam, Çile, Doğanca, Gökçesaray ve Akoluk Mahallesi sakinlerinin kullandığı Doğanca Grup Yolu’nda Hasdere Mahallesi ile Adanda yol ayrımına kadar olan 7 kilometrelik bölüm sıcak asfaltla kaplanıyor. Yolun devamına sathi asfalt yapılacak. Sathi asfalt kaplama işine başlayan ekipler, ardından sıcak asfalt dökümüne geçecek.
'HAYIRLI, UĞURLU OLSUN'
Yapılan bu yatırımlarının Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Gazipaşa’yı ne kadar çok önemsediğinin bir göstergesi olduğunu kaydeden Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça, “Büyükşehir Belediyemizin ilçemizdeki hizmetleri aralıksız devam edecek. Bu hizmetler Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in bize bir armağanıdır. Doğanca Grup Yolu, vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2016, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107