banner129

Yücel canlı yayında konuşacak

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 3 yılda yaptığı hizmet ve projelerini, “3. YIL ÖZEL PROGRAMI”nda Alanya halkına anlatacak. 17 Mayıs Çarşamba saat 20.30’da Kestel Düğün Salonu’nda başlayacak canlı yayın programı, Kanal A, ATV, Kanal V ve Dim TV televizyonları tarafından ortak yayınlanacak.

Yücel canlı yayında konuşacak
30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinden sonra 7 Nisan’da Alanya Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Başkan Yücel, Kestel Düğün Salonu’ndan canlı yayınlanacak 3. Yıl Özel Programı’nda, Alanya’da yayın yapan TV, Gazete ve İnternet Gazetelerinin temsilcileriyle bir araya gelerek, geçirdiği 3 yılın değerlendirmesini yapacak.
4 KANALDAN CANLI YAYINLANACAK
Program, Alanya’nın yerel kanalları ATV, Kanal A, Dim TV ve Antalya merkezli ulusal TV kanalı Kanal V’den canlı yayınlanacak. Canlı yayına ilçede yayın yapan yerel gazeteler ve internet gazetelerinden de birer temsilci katılarak, Belediye Başkanı Yücel’e kamuoyunun merak ettiği soruları yöneltecek. Yücel, geçmiş üç yılda yaptığı hizmetler ve kalan 2 yıl için planladığı projelerle ilgili bilgi verecek. Aynı zamanda programa katılan basın mensuplarının sorularını da yanıtlayacak olan Başkan Yücel, özel açıklamalarda da bulunacak.
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 11:52
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107