banner84

Yücel: 'Çayarası'ndaki dükkan projeleri hazır'

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çayarası’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Yücel, Çayarası’nda yapılacak olan yeni dükkân projeleri hakkında bilgi verdi.

Yücel: 'Çayarası'ndaki dükkan projeleri hazır'
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, geçen yıl alt ve üst yapı düzenlemesi yapılan yayla yollarında devam eden asfalt ve yol çalışmalarını yerinde inceledi. Gökbel ve Sarımut arasındaki alternatif yolda devam eden asfalt çalışmalarını denetleyen Başkan Yücel, denetleme gezisinin ardından Çayarası’nda faaliyet gösteren esnaflar ile bir araya geldi.

YÜCEL: “ÇAYARASI’NDAKİ DÜKKÂN PROJELERİ HAZIR”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çayarası esnafının taleplerini dinlerken yeni yapılacak dükkan projesi hakkında da vatandaşlara bilgi verdi. Yücel; “Gerek bölgede yaşayan insanlarımızın gerekse neredeyse tüm Alanya’nın uğrak yeri olan Çayarası’nı, hayata geçireceğimiz proje ile yepyeni bir çehreye kavuşturacağız.”dedi. Bölgede yaşayan esnaf ve vatandaşların Belediye’nin uygulayacağı projeye her türlü desteklerini belirttiklerini toplantıda, Başkan Yücel en kısa zamanda yıkım işlemlerine başlanarak projenin hayata geçirileceğini söyledi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, toplantının ardından vatandaşlarla birlikte proje alanlarında incelemelerde bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107