banner84

3. Alanya Kitap Günleri'ne yoğun ilgi

Alanya Postası Gazetesi Köşe Yazarları Dr. Öğretim Üyesi Hasan Basri Savaş ve Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Dikici Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Alanya Kitap Günleri'nde kitaplarını imzaladı.

3. Alanya Kitap Günleri'ne yoğun ilgi

Alanya Belediyesi tarafından Alanya Kültür Merkezi’nde düzenlenen 3. Alanya Kitap Günleri ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.  Alanya Postası Gazetesi Köşe Yazarları da 3. Alanya Kitap Günleri'nde yerlerini aldı. Dr. Öğretim Üyesi Hasan Basri Savaş ve Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Dikici, yazmış oldukları kitapları imzaladı. 

Alanya Posta Medya’ya açıklamalarda bulunan Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Dikici, “Fuara ilgi çok güzel. Kitaplara bu kadar ilginin olması da güzel. Belediyemizin de yaptığını takdir edilecek bir iş olarak görüyoruz. Bu vesilesiyle de biz de buradayız bizim de kitaplarımız vardı Hasan Basri hocamla birlikte beraber yazdığımız. Her yönüyle ‘Mavi Güç Su’ kitabı var, bir de benim roman denemem var ‘Mühendis’ isimli.  Buraya gelen arkadaşlarla da hem söyleşi yaptık hem de kitaplarımızı imzaladık. İnşallah hayırlı olur zaten gelirini de Kızılay Alanya şubesine bağışlıyoruz” diye konuştu.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Basri Savaş ise, “Alanya için çok değerli bir etkinlik. Sonuçta bugün burada kitaba ilgi duyan insanlar var. Kitap Fuarları okurlar içinde yazarlar içinde çok faydalı oluyor ve Pandemi döneminde baya uzunca bir süre bu etkinlikler askıya alınmıştı. Belediyemiz bu sene bunu yüzyüze yaparak okurlara ve yazarlara bu fırsatı verdi. Şu anda çok yoğun bir ilgi var. Kitap okumak insanların bilgisinin gelişmesine çok büyük fayda sağladığına inanıyorum. Emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum” dedi.
İmza günü yarında devam devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169