banner129

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nda kongreye sayılı günler kaldı

AK Parti İlçe Teşkilatı, 19 Eylül'de gerçekleşek kongre için hazırlıklarını sürdürürken, AK Parti İlçe Başkanı Toklu, kongre öncesi yönetim kurulu üyeleri ile son toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nda kongreye sayılı günler kaldı

Daha önceki yıllarda adeta bir bayram havasında geçen AK Parti kongresi bu yıl, korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilecek. Katılımın kısıtlı olacağı ve sosyal mesafe, maske, hijyen gibi kurallara dikkat edilecek olan kongre 19 Eylül tarihinde Alanya Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek. 2017 yılında AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı olan Mustafa Toklu da, kongreye tek aday olarak girmeye hazırlanıyor.
ESKİLERDEN TAM DESTEK
2017 yılında ilçe teşkilatının başına geçen ve 3 yılda yaptığı çalışmalarla taraflı, tarafsız herkesin sevgisini kazanan Mimar Mustafa Toklu, kongreye tek aday olarak girecek. Genç yaşında siyasi kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Başkan Toklu, bugüne kadar yaptığı çalışmalar ile gönüllerde taht kurmuş durumda. Göreve geldiği ilk günden beri ahde vefa diyen Başkan Toklu, partiye emek vermiş isimleri hiçbir zaman unutmadı. Ahde Vefa adı altında bir çok organizasyon gerçekleştiren Başkan Toklu, hem bireysel olarak hem de bu tarz organizasyonlarla partide görev almış ve emek vermiş isimlerin takdirini toplamayı bildi. AK Parti’nin kurulduğu 2001 yılından beri, partiye emek veren herkesi kucaklayan Başkan Toklu’ya mevcut partililer gibi partinin eski ve ağır topları da kongrede tam destek verecek. 
'3 YILDA BÜYÜK GAYRET GÖSTERDİK'
Kongre hazırlıklarına devam eden AK Parti'de heyecan doruklara çıkarken, Toklu da kongre sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. Toklu, "2 Aralık 2017 tarihinde 6'ncı Olağan Kongremizi gerçekleştirerek, birlikte ilçe teşkilatı olarak görevinize başlamış bulunmaktaydık. Bu kongrenin ardından da 3 yıllık süre zarfında çeşitli çalışmalara imza attık. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye meclis üyelerimiz ve mahalle başkanlarımızla, 2001'den bugüne kadar görev yapmış tüm teşkilat mensuplarımızla dir olarak bir olarak bu çalışmaları gayretle sürdürdük. Geçtiğimiz 3 yılda partimiz için, partimize gönül vermiş dava arkadaşlarımız için partimizin Alanya'da daha iyi yerlere gelebilmesi için gayretli çalışmalar sürdürdük. 
'TÜM TEDBİRLERİ ALDIK'
3 yılın sonunda da yine kongre sürecimiz geldi. Tüm Türkiye'de olduğu gibi genel merkezimizin belirlemiş olduğu kongre takvimine istinaden Alanya İlçe Teşkilatı olarak önümüzdeki günlerde kongremizi gerçekleştireceğiz. Bilindiği üzere tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirecek olduğumuz kongremizde, sosyal mesafe ve Sağlık Bakanlığımızın belirlemiş olduğu tüm kriterleri uyarak, öncelik vatandaşımızın sağlığı düşüncesi ile bu kongremizde tüm tedbirleri alacağız. Bu tedbirler kapsamında da 19 Eylül 2020 tarihinde saat 16.00'da Dinek mevkiinde bulunan Açık Hava Tiyatrosu'nda kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu tedbirler kapsamında sosyal mesafe uygun bir şekilde yapmamız gereken kongremizin vatandaşımıza en iyi yerde en iyi şekilde olması için tüm gayretimiz gösterdik. 
BAKAN ÇAVUŞOĞLU DA KATILACAK
İnşallah 19 Eylül 2020 tarihinde Cumartesi günü saat 16.00'da gerçekleştirilecek olan kongremize başta Sayın Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya İl başkanımız İbrahim Ethem Taş ve bölge milletvekillerinin katılımıyla, vatandaşlarımızın da partililerimizin de katılacağı kongremizi gerçekleştireceğiz. İnşallah bu kongremiz Alanyamıza, Antalyamıza hayırlı olur. Bugüne kadar göstermiş olduğumuz gayreti kongreden sonra da var gücümüzle göstermeye devam edeceğiz" dedi.
YÖNETİM KURULU İLE SON TOPLANTI
Kongre öncesi, Toklu yönetim kurulu ile birlikte son toplantısını gerçekleştirdi. Toklu, "2017- 2020 yılları arasında birlikte görev yaptığımız yönetim kurulu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107