banner84

Ak Parti Antalya İl Kongresi 11 Ocak'ta

Ak Parti Antalya Olağan İl Kongresi, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla 11 Ocak 2015'te yapılacak

Ak Parti Antalya İl  Kongresi 11 Ocak'ta
 Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, yaptığı yazılı açıklamada, 6 Kasım'da Demre'de başlayan ilçe kongrelerinde 18 ilçe kongresinin tamamlandığını bildirdi.
İlçe kongrelerinin sonuncusunu 26 Aralık'ta Kemer'de yapacaklarını belirten Köse, bugüne kadar gerçekleştirilen kongrelerde seçilen ilçe başkanları ve yönetimlerin bulundukları ilçeleri şaha kaldıracağına inancının tam olduğunu kaydetti. Köse, il kongresinin ise genel başkanları ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla 11 Ocak 2015'te yapılacağını bildirdi.
Kongrelerin yenilenme süreci olduğunu anlatan Köse, açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Ak Parti siyasi hayatına başladığı 2001'den itibaren aziz milletimize tahahhüt ettiği demokratikleşme, refah toplumu olma ve büyük başarı hikayesinin bir destanı olarak gerçekleştirdi. AK Parti, demokrasiye ve ülkemizin birlik ve beraberliğine önem vermiştir. Şimdi Cumhuriyetimizin 100'üncü yılı 2023'te ikinci atılımı yapmayı hedefliyoruz. AK Parti birçok yapılamaz denilen icraatı gerçekleştirdi. Ülkemiz insanın geleceğe olan güvenini pekiştirdi. Başlatılan, bitirilen ve devam eden projeler ülkemiz insanına haklı bir güven kazandırdı. AK Parti'miz, vizyonuyla misyonuyla ve duruşuyla sadece ülkemizin değil, dünyadaki tüm mazlumların umudu olmuştur."
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107