banner129

Ak Parti'de hedef güçlü ekip

Kongre sürecine sayılı günler kala AK Parti'de heyecan dorukta. Teşkilatın yeni yönetimine girebilmek için müracaat edenler her geçen gün artarken, Başkan Toklu Alanya Posta Medya'ya özel açıklamalarda bulundu. 

Ak Parti'de hedef güçlü ekip

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Teşkilatı 19 Eylül'de gerçekleştireceği kongre için hazırlıklarını sürdürüyor. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun katılımı ile koronavirüs tedbirleri ile yapılacak kongreye sayılı günler kala AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanya Postası Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. 
LİSTEYE TALEP ÇOK
425 delegenin oy kullanacağı kongrede yeni yönetime girebilmek için birçok kişinin talepte bulunduğuna dikkat çeken Toklu, "Her kesimi kucaklayacak bir liste olacak" dedi. Toklu, taleplerden memnun kaldıklarını belirttiği açıklamasında,  "Çeşitli meslek gruplarından ve şehrin çeşitli kademelerinden birçok yönetim kurulu adaylarımız var. Biz kendi oluşturduğumuz komisyonla da çarşaf listemizde bulunan isimlerdeki istişaremize devam ediyoruz. Partimize bu süreçte teveccühün fazla olması bizleri mutlu ediyor. En iyi listeyi oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi. 
LİSTEMİZ ALANYA'YI KUCAKLAYACAK
Listede kadınlara da ağırlık vereceklerini belirten Toklu, "Alanya'yı kucaklayan bir liste olacak. Her kesimden, her yaş grubundan, kadın üyelerimize önem vererek bir liste oluşturuyoruz. Alanya'yı kucaklayan, Alanya'nın her kesimi ile diyalogu kuvvetli kişilerden bir liste oluşturmaya çalışacağız" diye konuştu. 
'EKİBİ GENİŞ TUTACAĞIZ'
Yeni oluşturulacak yönetim kurulu listesinde yapılacak değişimlerden de bahseden Toklu, "Mevcut yönetimden kurulu üyelerimiz de, yeni yönetim kurulu üyelerimizde olacak listemizde. Ama bu demek değildir ki, önceki yönetim kurulu üyelerimizle irtibatı keseceğiz. Tam aksine önceki yönetim kurulumuzun da işbirliği içinde ekibi geniş tutarak, çalışmalara devam edeceğiz. İnşallah en iyi listeyi oluşturmak için de uzunca süredir çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
HEDEF GÜÇLÜ EKİP
Her zaman olduğu gibi yeni dönemde de Alanya için ve parti için çalışacaklarını vurgulayan Toklu, "Biz partimizin ileriye güçlü bir şekilde taşınması için daha güçlü bir ekip oluşturarak, var gücümüzle çalışacağız. Önceliklerimiz belli. Alanya ve partimizin şahlanması için her zaman olduğu gibi çalışmalarımızı sürdüreceğiz" şeklinde konuştu. -Ayşe Yağmur MERCİMEK
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107