banner129

Ak Parti'de konreye sayılı günler kala...

Kongreye sayılı günler kala çalışmalarına hız veren Toklu, AK Parti geçmiş dönem eski ilçe başkanlarını ziyaret ediyor. Toklu, Güney ve Berberoğlu ile ziyaretlerine başlayarak, kongreye davet edip, desteklerini istiyor

Ak Parti'de konreye sayılı günler kala...

Kongreye günler kala Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı’nda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu’nun önderliğinde teşkilatın ana kademe, gençlik ve kadın kolları  çalışmalarına  hummalı bir şekilde devam ediyor. Toklu, geçmiş dönem ilçe başkanları ve  eski belediye başkanlarını ziyaret ederek kongreye davet edip, Ak Parti’ye desteklerinin devamını istiyor. Önce Hüseyin Güney ve Mustafa Berberoğlu ile ziyaretlerine başlayan Toklu, kongreye kadar tüm eski dönem ilçe başkanlarını ziyaret etmeyi hedefliyor. Toklu, aynı zamanda teşkilatın bütün birimleri sahada çalışırken, delege ziyaretlerinin yanı sıra esnaf ve vatandaşların dertlerini ve sıkıntılarını dinliyor. Çalışmalar bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de salgın halinde olan koronavirüs nedeniyle Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kurallar çerçevesinde yürütülüyor. Aynı şekilde 19 Eylül Cumartesi  günü gerçekleştirilecek  7. Olağan Kongrede de Covid-19 kuralları harfiyen uygulanacak.
AK PARTİ ALANYA'DA TEK VÜCUT
AK Parti Alanya Teşkilatı’nın Mahalle başkanından , gençlik kollarına, kadın kollarından ana kademeye kadar bütün birimleriyle birlik ve beraberlik içinde tek vücut olduğunu belirten  Toklu, "Bu birlik ve beraberlik bize  teşkilat çalışmalarında başarıyı getiriyor. Bu başarıda sandığa yansıyor.Yeni bir kongreye hazırlanıyoruz. İlk günkü heyecanla hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kongreyi yaptığımız gün   yönetim kurulumuz ve  teşkilatımızın bütün birimleriyle göreve ilk defa  başlamış gibi çalışmalara  devam edeceğiz. İlk günkü heyecan, ilk günkü ruhla  Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan  koyduğu hedeflere ulaşmak için  Alanya İlçe Teşkilatı olarak üzerimize düşeni yapmanın gayretinde olacağız. Bugüne kadar yaptıklarımızın fazlasını yapmak için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. 
'HERKES HİZMETİN İÇİNDE OLACAK'
AK Parti’de başkanlığın koltuk değil,  bayrak yarışı olduğunu ifade eden Toklu, "Bu yarış hizmet yarışıdır. Bizler bayrağı partimize hizmet etmiş çok değerli abilerimizden devraldık, Bu kutlu hizmet bayrağını gücümüz yettiğince  taşıyacağız ve nihayetinde vakti zamanı geldiğinde bir başkasına devredeceğiz. Aynı şekilde yönetim kurulumuzda görev yapan arkadaşlarımızda öyle. 2017'de bizle birlikte görev yapan bazı ağabeylerimiz , kardeşlerimiz, bu dönemde  bizimle olmayacaklar. Ancak sadece ismen bizimle olmayacaklar. Fiilen yine bu hizmetin içinde olacaklar. AK Parti’ye destek olmaya ,  Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşı olmaya devem edecekler, Hep birlikte de bu kutlu davaya hizmete devam edeceğiz.Bizler başkan olmayabiliriz, yönetimde olmayabiliriz. partiyle resmi hiçbir bağımız olmayabilir. Ancak Ak Parti ye gönül bağımız hep devam eder. Çünkü Ak  Parti sadece siyasi bir partinin adı değildir.. Ak Parti milyonlarca kayıtlı üyesiyle aynı zamanda dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisidir, Ak Parti aynı zamanda Türkiye’nin geleceği, dünya mazlumlarının umudu, dünyadaki bütün mağdurların en büyük sığınağıdır" diye konuştu.
'YİNE DE ÖRNEK BİR KONGRE YAPACAĞIZ'
Alanya Açık Hava Tiyatrosu’nda 19 Eylül Cumartesi Günü gerçekleştirecekleri kongrenin  örnek bir kongre olacağını belirten Toklu, "Daha önce yaptığımız kongremize katılım çok yüksekti.  Coşkuluydu ve   bir bayram havasında geçti. Bu kongremiz pandemi nedeniyle daha az katılımlı olacak. Hemşerilerimiz kongreye katılmak istiyorlar. Bu partimize ve bizlere olan teveccühlerini gösteriyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Kongremiz  belki kısıtlı katılımla sade bir kongre olacak. Ancak yine biz Türkiye’ye örnek olacak bir kongre yapacağız” dedi. -Haber Merkezi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107