Alanya’nın farklı mahallelerinde Ramazan Ayı boyunca yapacakları iftar programlarının üçüncüsü Güney Mahallesinde kuran AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı, genciyle yaşlısıyla üyoğun bir ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. Birlik, beraberlik ve kardeşliğin pekiştiği bu önemli programların ramazan ayı boyunca devam ettireceklerini belirten AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, “Geleneksel olarak “Gönül Sofrası” adı altında düzenlediğimiz iftar programlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızla aynı masa etrafında buluşmaktan ve beraber iftar yapmaktan çok hoşlanıyoruz. Bu yıl Ramazan ayı boyunca gerçekleştireceğimiz iftar programlarımızın üçüncüsünü Güney mahallemizde gerçekleştirdik. Böylesi programlar vatandaşlarımızla temeli sevgiye ve muhabbete dayanan derin dostluklarımızın tazelendiği anlardır. İftar programımıza, gönül soframıza iştirak eden değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin.” ifadelerine yer verdi.-Haber Merkeziü
AK Parti programlarına hız kesmeden devam ediyor
AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı İftar programlarında hız kesmiyor. Gönül Sofrası’nın üçüncüsü Güney Mahallesinde kuruldu.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor