banner129

Akçalıoğlu çalışıyor

Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Hüsnü Akçalıoğlu, Milletvekili Adayı gibi çalışmasını sürdürüyor

Akçalıoğlu çalışıyor
 Cenaze töreni ve taziye ziyaretleriyle çalışmalarına ara vermeden devam eden Akçalıoğlu, Alanya’nın önde gelen işadamları ve esnaflara yönelik seçim  ziyaretlerini sürdürdü.
 Ak Parti Antalya Milletvekikli  Aday Adayı Hüsnü Akçalıoğlu, Ak parti Milletvekili adayı belirleme aşaması olan temayül, daha sonra da parti kurmayları tarafından kurulan mülakat komisyonundan beklediği oranın üstünde iyi değerlendirilme puanı aldığını belirtti.
Ak Parti Genel Merkezi tarafından 2 mülakat çalışmalarının  başladığını, Ak Partinin halka yakın, halkla bütünleşecek Aday Adaylarını titizlikle inceleyerek aday olarak göstereceğini vurgulayan Akçalıoğlu’’ Ak Parti Alanya halkı tarafından sevilen ve bütünleşen adayları bulup milletvekili adayı olarak listelere yazacağından herkes emin olsun. Bizim partinin halkla bütünleşmesi, halka inmesinden kaynaklanıyor’’dedi. 
Akçalıoğlu son olarak kendisininde seçim bölgesi Alanya ve çevre ilçeler de  gece gündüz çalışarak listelere girmek için çaba harcadığını belirtti. 
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner134