banner84

Akdağ kulübünden teşekkür ziyareti

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü, Mart ayı içerisinde gerçekleştirdiği “Doğaya Kirletenleri Kınama' etkinliğine destek veren kurumlara gecikmeli olarak teşekkür ziyaretinde bulundu.

Akdağ kulübünden teşekkür ziyareti

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü, doğaya olan bilincin artması ve çevre kirliliğinin azalması için Mart ayında başlattığı 'Doğaya Kirletenleri Kınama' etkinliğine destek verenlere teşekkür ziyaretinde bulundu.  Ziyaretlerin pandemi tedbirlerinden dolayı geciktiğini ifade eden kulüp yetkilileri etkinliğe destek veren kurum ve sponsorlara teşekkür plaketleri verdi. 

TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ
Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ve Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir’e etkinliğe gösterdikleri işbirliğinden dolayı plaketler verilirken, Triangle Spor’a okullar arası gerçekleştirilen resim ve slogan yarışmalarının dereceye girenlerine verilen ödüllere sponsor oldukları için teşekkür plaketi takdim edildi. 

GELİŞMELER KONUŞULDU
Temizlik İşleri müdürü Adem Demir, çevreye karşı duyarlılığı her zaman takdir ettiklerini belirterek kulüp üyelerine maske, eldiven ve çöp torbası hediye etti. Görüşmelerde AKDAĞ'a yapılacak tesis hakkında ki gelişmeler, pandemi süreci ve çevre duyarlılığı gibi konular konuşuldu.  Kulüp yetkilileri ,yarışma birincilerine verilen bisiklet ödüllerine sponsor olan Albimo Bilal Mobilya, Sabaş Home ve etkinliğe öğrenci göndererek destek veren okul müdürlerine de önümüzde ki günlerde teşekkür ziyaretinde bulunacaklarını ifade ettiler. -Haber Merkezi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107