banner84

AKP'li Güney'den CHP'li Yeşildal'a yanıt gecikmedi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, CHP İlçe Başkanı Şengül Yeşildal’ın basında çıkan açıklamalarına yanıt verdi.

AKP'li Güney'den CHP'li Yeşildal'a yanıt gecikmedi

Açıklamanın tamamen yanlı, kendisini yıpratmaya ve polemik oluşturmaya yönelik olduğunu belirten Güney, şunları söyledi:


“Antalya Büyükşehir Belediyesine ulaşan bütün şikâyetler müracaat olarak işlem görmekte ve belediyemizin bütün birimleri hizmet faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Yönetim anlayışımıza göre şikâyeti vatandaşlık hakkı olarak algılar, eğer konu hakkında malumatımız yok ise vatandaşlarımızın bizleri bilgilendirmelerinden memnuniyet duyarız. Alanya için çalışan ve hizmet üreten Antalya Büyükşehir Belediyesi üzerinden, tamamen art niyetli polemik oluşturma gayretlerinin hiç kimseye fayda sağlamayacağı açıktır. Gerçekte yaşanmayan iftira niteliğinde yapılan bu açıklama ciddiyet zedelemeyi, kamuoyunu yanlış yönlendirmeyi ve gerçek dışı bir algı oluşturmayı hedeflemektedir. Şahsımı atfen kullandığı iftira ve hakaret içeren ifadelerinden dolayı her türlü hukuki hakkımı saklı tuttuğumu belirterek, habere konu açıklamanın iftiradan ibaret olduğunu tekrar vurgulamakta yarar görüyorum “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2015, 21:13
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107