banner165

Alaçatı Muhallebicisi'nin 95. Şubesi Alanya’da açıldı

34 il 94 şubesi ile yeni yatırım çalışmalarını sürdüren Alaçatı Muhallebicisi 95.Şubesini Alanya’da açtı. Alanyum AVM’de açılan Alaçatı Muhallebicisi ilk günden itibaren vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Alaçatı Muhallebicisi'nin 95. Şubesi Alanya’da açıldı

(Özlem KAYGUSUZ)- Doğanın güzelliklerden ilham alan bir marka olabilme hayalini gerçekleştirmeyi başaran ve Ege Alaçatı mimarisi ve konforuyla 94 farklı noktada hizmet veren Alaçatı Muhallebicisi, 2022 yıl için 'En Lezzetli Yatırım' teması çerçevesinde yeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. 94 şubesine bir yenisini daha ekleyen Alaçatı  Muhallebicisi Alanya’da misafirlerini ağırlamaya başladı.
EGE’DE GİBİ HİSSEDİN
 Pandemi sürecindeki belirsizlikler, dünya ekonomisindeki kırılganlık ve buna bağlı olarak sektörde yaşanan dalgalanmaya karşın mevcut büyüklüğünü korumayı başaran marka, Bolu, Çorum, Tokat, Tekirdağ, Çanakkale, Iğdır, Erzurum, Bartin, Sinop, Uşak, Zonguldak, Manisa, Trabzon, Mardin, Sivas, Amasya, Karabük, Bilecik, Giresun, Hatay'da yeni Franchise yatırımları görüşmeleri sürüyor.. 2022 yılı için, yeni dijital menü, müşteri dostu fiyat politikası ve yeni ürünleriyle birbirinden farklı kampanyaları hayata geçirmeyi amaçlayan marka, müşteri memnuniyetini arttırmanın yanı sıra, bölgesel ve kültürel farklılıkları ortadan kaldıran en önemli etkileşimlerden birinin de Anadolu'nun zengin mutfak kültürü olduğunu savunuyor. Günün her saati eşsiz lezzetleriyle gerçek bir Ege esintisi yaşayabilirsiniz. Günün tüm öğünlerinde ve kahve aralarında, mimari konforu ve zengin menü içeriği ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlayan bir Alaçatı Muhallebicisi’nde, sabahın erken saatlerinde Ege kahvaltısıyla güne başlayabilir, günün diğer saatlerinde, Ege'nin kendine özgü sağlıklı ve besleyici lezzetlerini deneyebilir, keçi sütü ve gerçek meyve tanecikleri ile üretilen onlarca çeşit dondurma içerisinden kendi favorilerinizi seçebilir, Alaçatı' nın eşsiz sütlü tatlılarıyla lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.


‘TÜM ANADOLU’DA YAŞATIYOR’
Çocukluğundan beri bu markada çalışan Alaçatı Muhallebicisi Bölge Müdürü Ümit Ünal, yönetim fabrikası Kocaeli’de olan Alaçatı Muhallebicisi’nin Alanya Şubesi açılısında ekibi ile birlikte açılışa katılarak basın mensuplarına açıklamada bulundu. İlk mağazasının 2012 yılında açıldığını aktaran Ünal, “Alaçatı Muhallebicisi 2012'de beri, Ege'nin doğallığını ve lezzetlerini, Anadolu'nun tamamına, insanların doğaya ve doğala olan özlemlerini giderebilmek için taşıyor ve bu heyecanla yeni şube yatırımları yapıyor. Kendine has mimarisi ve Ege'ye özgü lezzetleri ile hizmet noktalarını hızla arttıran Alaçatı Muhallebicisi, Ege'nin güzelliklerini, tüm Anadolu’da dört mevsim yaşatmaya devam ediyor.”  diye konuştu
ALAÇATI’DAKİ KONSEPT TÜM İŞLETMELERDE
Markanın hikayesinin Çeşme’nin Alaçatı semtinde oluştuğunu aktaran Ünal,” Bütün mimarimiz, oluşumumuz aslında Çeşme’nin Alaçatı semtinden beslendi. Şu anki dekorumuz; Alaçatı’da ne varsa günümüz şartlarındaki işletmelere yorumluyoruz. Bunu günümüz şartlarına göre inove edip de yapabiliyoruz. Tümü Çeşme Alaçatı’da ne varsa işletmelerimizde de aynısı var” dedi.


AMACIMIZ EGE’DE HİSSETTİRMEK
Alaçatı Muhallebicisi’nin temel amacının günün stres ve karmaşasından çıkartıp birden Ege’nin bir kasabasında misafir ağırlıyormuş gibi hissetmek olduğunu belirten Ünal, “Bu konuda da gayet başarılıyız. Gayet iyi gidiyoruz. Misafirlerden geri dönüşlerimi de gayet güzel. 2022 yılı sonunda 100 şubenin üzerine çıkmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
‘GÖNÜL BAĞI KURDUKLARIMIZ SEVİNECEK’
Ünal,  bu markanin Alanya halkı ile buluşmasından dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, “ Bizim Antalya merkezde şubemiz var ama  Alanya ayrı bir güzellik. Körfezin incisi gibi durumunda. Alanya’ya baktığımızda muhtemelen sezonda nüfusun  çoğunluğu turist olacak. Muhtemelen bir kısmı da yerli turist olacak. Diğer mağazalarda gönül bağı kurduğumuz misafirler burada da bizi gördüğünde sevinecektir. Biz de bunun karşılığında hizmetin en iyisini verebilmek için Alaçatı Akademi bünyesinde eğitimler aldık. Ekibimiz gayet nitelikli” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2022, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169