banner129

Alanya 30 Ağustos coşkusunu Çelik ile yaşayacak

Cuma günü kutlanacak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümünde sevilen sanatçı Çelik, Alanya Belediyesi ve Alanya Kent Konseyi’nin işbirliğinde Alanya’da halk konseri verecek.

Alanya 30 Ağustos coşkusunu Çelik ile yaşayacak

30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Alanya’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Alanya Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğinde düzenlenen kutlama programı kapsamında şarkıcı ve besteci Çelik sahne alacak. Saat 21.30’da Belediye Binası arkasındaki konser alanında hayranlarına seslenecek olan Çelik, birbirinden değerli parçalarıyla Alanyalılara unutulmaz bir Zafer Bayramı gecesi yaşatacak.

BAŞKAN YÜCEL ZAFER BAYRAMI ETKİNLİKLERİNE VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 30 Ağustos Cuma günü başlayacak Zafer Bayramı etkinliklerine ve Çelik konserine tüm vatandaşları davet etti. Başkan Yücel, “Zafer Bayramımızın 97. yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutlayacağız. Saat 19.30’da Atatürk Anıtı önünde buluştuktan sonra saat 20.00’de fener alayımız başlayacaktır. Saat 21.00’de Belediye arkasında başlayacak kutlama programının ardından ise saat 21.30’da Çelik sahne alacaktır. Kutlama programımıza 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107