banner84

Alanya bayramda buluşacak

Alanya'da protokol ve siyasi partilerin bayramlaşma törenleri bayramın ilk günün de yapılacak. Bayramlaşmaların ardından Alanya protokolü huzurevi ve cezaevini de toplu ziyaret edecek. 

Alanya bayramda buluşacak

Haber Merkezi
Ramazan Bayramı’nın ilk günü vatandaşlar ve siyasiler bayramlaşma programında buluşacak. Siyasi partilerde de bayramlaşma törenleri yarın gerçekleştirilecek. AK Parti her bayramda olduğu gibi bu bayramda da vatandaşlarla saat 09.45’de parti binası önünde bayramlaşacak. MHP de her bayram olduğu gibi teşkilat binası önünde partililerle bayramlaşma var. MHP'de bayramlaşma saat 09.30'da gerçekleştirilecek. İYİ Parti ise saat 10.00'da ilçe binasında vatandaşlarla bayramlaşacak. CHP İlçe teşkilatı bayramlaşma törenini saat 09.30'da teşkilat binasında yapacak. 
ALANYA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞACAK
Alanya halkının ve kamu kurum ve kuruluş mensuplarının topluca bayramlaşmalarını sağlamak için protokol bayramlaşması bu yıl Alanya Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirilecek. Saat 10.30 - 11.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan törenin ardından bayram kutlamaları çerçevesinde Alanya protokolü tarafından huzurevi ve cezaevi de topluca ziyaret edilecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107