banner84

Alanya Belediyesi'nde yeni görevlendirme

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in onayıyla Alanya Belediye Başkan Yardımcılığı'na atanan Fevzi Alaaddinoğlu' na bağlanan birimler de belli oldu.

Alanya Belediyesi'nde yeni görevlendirme

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Tunahan Kasapoğlu, Hasan Erdoğan, Nazmi Yüksel, Abdullah Akbaş, Rüştü Özgür Karamut ve Ali Yenialp'ten sonra MHP'li Meclis Üyesi Fevzi Alaaddinoğlu'nu da başkan yardımcısı olarak atamıştı. Alaaddinoğlu'nun başkan yardımcısı olmasıyla başkan yardımcılarının sorumluluk alanları da yeniden belirlendi. 

Yeni dönemde Alaaddinoğlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Kentsel Tasarım Müdürlüğü ve Ruhsat Denetim Müdürlüğü'nden sorumlu olacak. Başkan Yardımcısı Tunahan Kasapoğlu ise İmar ve Bayındırlık Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü ve Plan ve Proje Müdürlüğü'nden, Hasan Erdoğan ise Yazı işleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü ve Spor Müdürlüğü'ne bakacak. 

Başkan Yardımcısı Rüştü Özgür Karamut, Fen İşleri Park ve Bahçeler ile Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Nazmi Yüksel ise, Mali Hizmetler, Destek Hizmetleri, Sosyal Hizmetler, Emlak ve İstimlak, Abdullah Akbaş Tiyatro, Kültür ve Sosyal İşleri, Ali Yenialp ise Temizlik İşleri, Zabıta, Veteriner İşleri, Çevre Koruma ve Kontrol müdürlüklerinden sorumlu olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169