-Bedia Uyar
Alanya Belediyesi halk otobüsü duraklarının önüne park edilmesini engellemek, yaya ve araç güvenliğini sağlamak amacıyla durak önlerinde dikkat çekmek boyama ve camlama çalışması gerçeklettirdi. Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile iş birliğindeüçalışmaları tüm şehirde bulunan tüm halk otobüsü hatlarında yer alan duraklarda gerekli çalışmayı gerçekleştiriyorlar.
Muhabir: Sabiha Tatlıyer