banner129

Alanya'da ilk! Biorezonans tedavisi ile kısa sürede çözüm

Yıllardır sigarayı bırakmaya çalışan ancak bırakamıyorum diyerek yakınan sigara tiryakileri için biorezonans tedavilerileri ile tek seansta kurtulmak mümkün

Alanya'da ilk! Biorezonans tedavisi ile kısa sürede çözüm

Alanya'da yeni açtığı klinikte hizmet vermeye başlayan 29 yılık Dr. Nihal Kurt, zaman zaman kullanıcılar tarafından bile doğru bulunmayan ancak 'bırakamıyorum' serzenişleri ile devam edilen sigara bağımlığından tek seansta kurtulmanın mümkün olduğuna dikkat çekti. Yeni açtığı klinik hakkında Alanya Posta Medya’ya bilgi veren Kurt yaptığı açıklamada, “29 yıllık tıp doktoruyum, aile hekimi olarak görev yapmaktaydım ama yıllardır bütün hayalim ve eğitimim bütüncül tıp yapmak üzerineydi ve nihayet bu hayalimi gerçekleştirdim. Biorezonans tedavileri yapıyorum. Dünyada biorezonans tedavileri 30-35 yıldır mevcut olup Türkiye’de ise 8-9 yıldır uygulanmaktadır. Fizik kuralı olarak dünyada ki her şeyin bir frekansı vardır, masanın, oturduğumuz koltuğun, kapının, çiçeğin, ağacın, dünyada ki her şeyin bir frekansı olduğu gibi insan vücudunun da bir frekansı vardır. Yıllar evvel Bruce Tainio isimli bir doktor insan vücudunun frekansını ölçmeyi başarmıştır. İnsan vücudunun doğum anında ki frekansı, yani yaradanın bize bu dünya ile uyumladığı frekans 60-65 MHz civarıdır. Bu frekans 50’lere düştüğünde biz hasta oluruz, 40’lara düştüğünde hasta oluruz, 25 ve altında ise ölüm olayı gerçekleşir. Biz doğduğumuzda ki bu frekansı koruyabilirsek hiçbir zaman sağlık problemi yaşamayız ama maalesef biz yıllar içerisinde çocukluktan itibaren bu frekansı bazı şeylerde bozarız. Nelerle bozarız, gıdalarla, sigara, alkol, bağımlılık yapan maddeler, uykusuzluk, stres, kaygı, korkularımız ve düzensiz yaşam bu frekansı bozar. 
AĞRI VE ACI YOK
Cihazla bizim yaptığımız, insanlara elektrotlar bağlayıp, bu düşmüş olan bozulmuş olan frekansı cihaz sizden çeker ve ters dalga yapıp doğum anındaki frekansınıza sizi geri döndürür. 1 seans yaklaşık 45-50 dakika sürer. Seans anında hiçbir acı, ağrı, sızı hissetmezsiniz. Tam tersine danışanların %90’ı seans esnasında uyurlar %10’u da alfa modu dediğimiz uyku ile uyanıklık arasında ki moda inerler. Herşeyin bir frekansı olduğu için hastalıkların da bir frekansı var. Dolayısıyla biz bu frekansı düzeltebildiğimiz için yaklaşık 400’e yakın hastalığı tedavi edebilmekteyiz. Ayrıca sigara, alkol, uyuşturucu gibi bağımlılıkların da tedavilerini gerçekleştirebilmekteyiz. Örneğin sigarayı tek seansta bıraktırabiliyoruz. Çocuklara yapabiliyoruz bu tedavileri hiçbir yan etkisi yoktur. Anne karnında ki bebeğe bile yapabiliyoruz. Çocuklarda dikkat dağınıklığı, sınav kaygısı, hiperaktivite bozukluklarına çalışabiliyoruz. Yetişkinlerde bağımlılıklar dışında tüm fiziksel hastalıklarda, ruhsal hastalıklarda ve enfeksiyon hastalıklarında bu tedavileri güvenle kullanabiliyoruz” ifalerini kullandı.

-Ekmel YILMAZ

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 17:41
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107