banner84

Alanya'da pazar esnafı aşı olmaya davet etti

Salgınla mücadele kapsamında Alanya’da başlatılan aşılama kampanyasına bir destek de pazarcılardan geldi. Vatandaşları aşı olmaya davet eden seslenen pazarcılar,” Sağlığımız, yakınlarımız ve ailemiz için eski özgür günlerimize geri dönmek adına lütfen aşımız olalım “dedi.

Alanya'da pazar esnafı aşı olmaya davet etti

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle mücadele kapsamında aşılama faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. Alanya’da bu kapsamda başlatılan aşı kampanyasına destek her geçen gün büyümeye devam ediyor. Pazarcılarda aşılama faaliyetlerine tam destek vererek herkesi aşı olmaya davet etti. Pazar esnafının aşılama ile ilgili yorumları... 


Kadir Eskisarılı: ” Aşı hayat kurtarır. Bütün insanlığın yaşaması için aşı şart. Tarihimize baktığımızda birçok bulaşıcı hastalığın çaresi yine aşı ile bulunmuştur. Bebeklerimizi hastalıklardan korumak için aşı yaptırmaktayız. Bebeklikten ölümüne kadar aşı her zaman faydalıdır” şeklinde konuştu. 
Sebahattin Şener:” Pandeminin başında bende covid geçirdim. Bu hastalığı başına gelen daha iyi bilir. Bana bir şey olmaz demeyin. Yakın çevremde aşı yaptıran da var aşı yaptırmayan insanda var. Aşı yaptıran tanıdıklarım hafif geçirirken yaptırmayanlar daha ağır geçirdi. Ailemiz için sağlığı için lütfen aşı olalım” dedi. 
Turgay Akkuş: “ Bu hastalıktan kurtulmamız için aşı olmamız şart. Olmaz demeyin her türlü hastalığa davetiye açmayalım.  Sağlığımız için kendimizi güvence altına almamız için aşı olmamız lazım” diye konuştu.  
Mehmet Türköz:”  Bizler sağlığımız için aşımızı olduk. Toplum sağlığı için herkesin aşı olması şart. Bu yüzden herkesi aşı olmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.  
Mehmet Zafer :” Bir vatandaş olarak aşılarımı oldum. Bütün halkımızı da aşı olmaya davet ediyorum. Aşılarımızı lütfen olalım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169