banner165

Alanya'da sahte alkol denetimleri sıklaştı

Turizm sezonunun açılması ile birlikte İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü denetimlerini sıklaştırdı. Müdür Rüzgar, özellikle sahte alkol denetiminde göz açtırtmadıklarını belirtti.

Alanya'da sahte alkol denetimleri sıklaştı

Alanya İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerince sahte alkol ve birçok gıda ürününde denetimler aralıksız devam ediyor. Konu hakkında Alanya Posta Medya ekibine değerlendirmelerde bulunan İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Rüzgar, sahte ve kaçak alkol, gıda güvenirliği, gıda üretim, satış ve tüketimin her aşamasında bir dizi denetimlerin gerçekleştirildiğini aktardı.
HER TÜRLÜ GIDA ÜRÜNÜ İNCELENİYOR
Konu hakkında şunları söyleyen Rüzgar, “Uzun geçen bir pandemi döneminin ardından kapalı olan birçok esnaf, gıda işletmeleri, eğlence mekanları hepsi açıldı. Bunları öngörerek denetimlerimiz her zaman olduğu gibi ekiplerimizce devam ediyor. Vatandaşlarımızın sağlığını tehlikeye atacak her türlü gıda ürününü inceleyen ekiplerimiz, ağır cezalar ve uyarılarla denetimlere ara vermeden devam ediyorlar” sözlerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169