banner165

Alanya'da seçime son 1 ay

Alanya'da esnaf odalarını seçim heyecanı sardı. Başkan adaylarının belli olduğu odaların 4'ünde takvim de belirlendi

Alanya'da seçime son 1 ay

Alanya'da faaliyet gösteren esnaf odalarında heyecan doruklarda. Seçim telaşının başladığı odalarda adaylarda sahaya inerek çalışmaya başlarken, seçim takvimi de birçok odada netleşmeye başladı. İlçede 4 oda Ocak ayında seçim yarışına giriyor. Seçim takvimi Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO), Alanya Minibüsçüler Odası, Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası, Alanya Otelciler, Pansiyoncular, Lokantacılar, Kafeteryacılar ve Turistik Eşya Satıcıları Esnaf Odası'nda belli oldu.
İŞTE ODALARIN SEÇİM TAKVİMİ
Bu odalardan 4 Ocak 2022 Alanya Otelciler, Pansiyoncular, Lokantacılar, Kafeteryacılar ve Turistik Eşya Satıcıları Esnaf Odası Alanya Kültür Merkezinde saat 10.00’da, 5 Ocak 2022 Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Şoförler Odası Düğün Salonu’nda, 7 ocak 2022 Alanya Alanya Otobüsçüler ve Servisçiler Odası Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda, 13 Ocak 2022 Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası  (ALESO) ise Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda  genel kurul seçimlerini gerçekleştirecek.
YENİALP VE DEĞİRMENCİ SEÇİMLERDE TEK
5 Ocak 2022 Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası ve 4 Ocak 2022 Alanya Otelciler, Pansiyoncular, Lokantacılar, Kafeteryacılar ve Turistik Eşya Satıcıları Esnaf Odası seçiminde mevcut başkanlar tek aday olarak seçimlere gidecek.
ESNAF ODASINDA ADAY ÇOĞALDI
13 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilecek genel kurulda Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda ( ALESO) 5 Aday bulunuyor. Mevcut Başkan Nuri Demir, Selman Arıkan, Duran Şimşek, Fatih Nizam ve Orhan Maraşlıoğlu seçimde yarışacak.
BACAK’A 3 RAKİP
En fazla adayı bulunan oda ise Alanya Otobüsçüler ve Servisçiler Odası. Mevcut başkan Doğan Bacak, seçimlerde yeniden aday olacak. Genel kurulda ayrıca Bacak'ın karşısına Paşa Özkan, Hasan Lök ve Ferhat Akkanat çıkacak. Sabiha TATLIYER
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169