banner84

Alanya'daki sürücüler dikkat

Alanya’da EYG Otapark Turizm Ltd Şti Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Gökçe, parkomat borcu olan sürücülerin mağdur olmamaları için uyardı.

Alanya'daki sürücüler dikkat

2016-2020 yılları arasında Alanya Atatürk Caddesi ve 25 metrelik yolda faaliyet gösteren ve Pandemi sonrası faaliyetlerine, vatandaşın bu zorlu süreçte bir de parkomat borcu yükü altına girmemesi için ara veren EYG Otopark Turizm Ltd Şti Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Gökçe’den parkomat borcu olan sürücüleri uyardı.
ÖDEME UYARISI
Her ne kadar faaliyetlere ara verilmiş ve sürücülere yeni parkomat borçları yansıtılmıyor olsa da, halen yaklaşık 150 bin aracın  geçmişe dönük birikmiş borçları bulunduğuna dikkat çeken Gökçe, borçlu araç sahiplerinin mağduriyet yaşamamaları biran önce Hayate Hanım Caddesi PTT arkasındaki ofislerine gelerek ödeme yapmaları gerektiğini hatırlattı.
İCRA TAKİBİ BAŞLATILACAK
Bu konuda borç bilgilerini öğrenmek için 0541 319 16 44 -  0505 066 63 06 numaralı telefonları saat 11.00 ile 17.00 saatleri arasında arayarak bilgi alabileceklerini belirten firma yetkilileri 15 gün içinde borcunu ödemeyen araç sahipleri için icra takip işlemlerinin başlatılması sureti ile yargı yoluna başvuracaklarını açıkladılar. Firma yetkilileri, hiçbir araç sürücüsünün mağdur olmasını istemedikleri için bu uyarıyı yaptıklarını dile getirdiler

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107