banner84

Alanya Doğa Koleji'nde 'Anneler Günü' coşkusu

Anneler Günü nedeniyle düzenlenen törende renkli görüntüler yaşanırken, Ekoloji Haftası da aynı etkinlik içerisinde kutlandı

Alanya Doğa Koleji'nde  'Anneler Günü' coşkusu
Alanya Doğa Koleji'nde düzenlenen etkinlikle hem Anneler Günü hem de Ekoloji Haftası kutlandı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: "Doğayla iç içe yaşamı her fırsata vurgulayan Alanya Doğa Koleji'nde Ekoloji Haftasını ve Anneler Günü birlikte kutladı. Okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte, Doğa Koleji öğrencilerinin ekoloji dersinde yaptıkları reçel, peynir kumpir ve meyveler misafirlere ikram edildi. Anasınıfı ve ilköğretim öğrencileri annelerine İngilizce şarkılarla seslenirken, duygusal anlar yaşandı. Öte yandan Alanya Doğa Koleji bahçesinde öğrencilerin annelerinin karikatürlerinden bir sergi oluşturması büyük beğeni ile karşılandı. Törenin sonunda ise çocukların en çok sevdikleri pamuk şekerleri Annelerine vermeleriyle ile birlikte bir çok annenin gözlerini dolmasına neden oldu.
Alanya Doğa Koleji Okul Aile Birliği tarafından, Alanya Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Şule Noyan'a öğrenciler adına bir teşekkür plaketi verdi.
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2015, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107