-Fatma Bedia UYAR
Türkiye’nin en büyük 5 turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) bu yıl 26. Kez kapılarını açtı. Birçok acentenin ve turistik işletmenin katıldığı fuara Alanya’dan Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) , Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) katıldı. Fuar alanından bilgi aktaran ALTSO Başkanı Eray Erdem, geçen yıla göre bu yıl daha iyi bir sezon beklentisi içerisinde olduklarının altını çizdi.ü
‘İYİ BİR SEZON BEKLİYORUZ’
Fuar alanından 2023 turizm sezonu hakkında ve fuar hakkında açıklamalarda bulunan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eray Erdem,” Bugün EMITT fuarı 26’ncı kez kapılarını turizmcilere açtı. Toplamda 110 ülke ve 460 katılımcı firma ile birlikte turizmcilere hoş geldin dedi. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Alanya Belediyemiz, ALTİD, ALTAV iş birliğinde bölgemizi tanıtmak için buradayız. Acentelerle yaptığımız görüşmelere istinaden depremden kaynaklı rezervasyonlarda ufak bir durağanlık vardı ama son bir haftadır toparlanmaya başladı. İnşallah geçen yıla nazaran daha iyi bir sezon bekliyor” dedi.
Alanya EMITT’te yerini aldı
EMITT Fuarıandan acentelerle yaptıkları görüşmeler sonucunda öngörülerini aktaran ALTSO Başkanı Erdem, çBizi geçen yıla nazaran daha iyi bir sezon bekliyorç dedi
Muhabir: Bedia UYAR
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor