banner84

Alanya esnafı fuara katıldı

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO), 06-07 Aralık 2014 tarihinde İstanbul’da düzenlenen sienar Fuarı'na, tabela ve reklamcı mesleğinde iştigal eden üyelerin katılımını sağladı

Alanya esnafı fuara katıldı
Konuyla ilgili bir açıklama yapan ALESO Başkan vekili Ahmet Yanar şunları söyledi: " İstanbul’da gerçekleşen Sienar Fuarına Alanya’dan, Yönetim Kurulu Üyemiz Harun Gökçe organizatörlüğünde tabela ve reklamcı mesleğinde iştigal eden üyelerimiz katılmıştır. Bu organizasyon ALESO'nun  katgıları ile gerçekleşti. Bizim amacımız üyelerin işlerinde yenilik yapabilmeleri, son gelişmiş olan teknolojik gelişmelere ayak uydurmaları ve kendilerini yenilemeleri konusunda  destek olmaktır. Biz her zaman üyelerimizin yanında olacağız. Bu tür organizasyonlar Bundan sonra da devam edecektir. Bu organizasyonu rehberlik yapan Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Harun Gökçe Beye ve  katılan tüm üyelerimize teşekkür ederim."
ESNAF ZİYARETİ YAPTILAR
Öte yandan, ALESO Başkanı Nuri Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Avsallar Mahallesi'nde esnaf ziyareti yaptılar. Esnaf ile bire bir konuşan Başkan Demir, oda olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirterek, üst makamlardan bitecek sorunlarının da çözümü noktasında yardımcı olacaklarını ifade etti. Demir yaptığı açıklamada "Yeni yıl dolayısıyla bastırdığımız ajanda ve takvimleri verdik. Biz seçimden önce esnaflarımızla yakından ilgileneceğiz diye bir söz vermiştik. Seçim süreci uzun sürdü. Esnafımız uzun zaman yalnız bırakıldı.Biz bu eksikliği gidermek için esnaflarımızla sık sık bir araya gelerek veya bire bir ziyaret ederek bunları gidermeye çalışıyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107