banner84

'Alanya-Gazipaşa kardeştir'

Belediye Başkanı Yücel, "Alanya bir markadır. Gazipaşa Havalimaı'nda isim tartışmaları yersizdir. Gazipaşa ve Alanya kardeş ilçelerdir" dedi dedi.

'Alanya-Gazipaşa kardeştir'
Alanya Belediyesi haftalık Encümen Toplantısı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında yapıldı. Encümen üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda birimlerden gelen evraklar görüşülerek karara bağlandı. Encümen toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Yücel, birleşmeden dolayı Alanya Belediyesi’ne geçen bazı taşınmazların encümende ihaleye çıkarıldığını belirtti. 15 adet belediye mülkünün ihale edildiğini kaydeden Başkan Yücel, toplamda 145 bin TL gelir elde edildiğini açıkladı.
"İL KONUSUNU DESTEKLİYOR"
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaretiyle ilgili soruları da yanıtlayan Başkan Yücel, “Genel Başkanımıza bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Genel Başkanımız yönetimimizin ve belediyemizin arkasında olduğunu ifade etti. Bizi çok yakından takip ettiğini, ilgilendiğini ve yöremiz insanın da beklentileri doğrultusunda Alanya’nın il olmasını her zaman desteklediklerini tekrar beyan etti.” dedi.
"ALANYA BİR MARKADIR"
GAZİPAŞA- Alanya Havalimanı’ndan Alanya adının çıkarılması tartışmaları ile ilgili gazetecilerin sorularını cevaplayan Başkan Yücel, “Alanya bir markadır. Havalimanı’nda Alanya adı bulunmalıdır. İsim tartışmaları yersizdir. Önemli olan Havalimanının işlevselliği ve bölge için bir lokomotif olmasıdır. Gazipaşa Alanya kardeş ilçelerdir.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107