banner84

Alanya Koleji öğrencileri huzurevini ziyaret etti

Başkent Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliği ile açılan Özel Alanya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve ÖZel Alanya Anadolu Lisesi öğrencileri huzurevini ziyaret ettiler.

Alanya Koleji öğrencileri huzurevini ziyaret etti
 Öğrenciler, Aile sosyal politikalar Bakanlığına bağlı Alanya Huzurevi Müdürü Uğur Özgün  Tarafından karşılandı. Huzurevi Müdürü Uğur Özgün öncelikle huzur evinin yaşlıların durumları ve huzurevinin yaşlılara sunduğu hizmetler hakkında bilgiler verdi.
ÖÖzel Alanya Anadolu Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Güler Özen, İngilizce öğretmeni Ayşe Seda Uysal ve halkla ilişkiler biriminden Nimet Karaman eşliğinde huzurevini gezen öğrenciler burada kalan yaşlılara çiçek vererek ve yakından ilgilenerek sohbet ettiler. Hüzün ve sevinçin bir arada geçtiği ziyaret huzurevinde kalan bir yaşlının söylediği sözler duygulu anlar yaşanmasına sebeb oldu.
Huzurevinde kalan yaşlılar kendilerini yalnız hissettiklerini, yalnızca yaşlılar gününde hatırlanmak istemediklerini, her günü yaşlılar günün olarak düşünülüp, ziyarette açık olduklarını söyleyerek Alanya Koleji öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ettiler.
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107