banner165

Alanya'nın ev sahipliğinde gerçekleşti

İçişleri Bakanlığı ve UNDP tarafından ortaklaşa yürütülen “İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Güçlendirilmesi Projesi” nin Alanya Bilgi ve Deneyim Çalıştayı düzenlendi.

Alanya'nın ev sahipliğinde gerçekleşti

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Gaziantep Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ile Gaziantep’ten konu ile ilgili 25 temsilci katıldı.

Yapılan toplantıda Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer katılımcılara İç Güvenlik Sektörünün Sivil Denetiminin Gözetilmesi Projesinin Alanya’daki süreci, Alanya’da belirlenen suçlar hakkında alınan önlemler, kolluk kuvvetlerinin suç ve suçu önleyici çalışmaları ile kurumların proje ve faaliyetleri hakkında sunum yaptı.

Çalıştayda toplantıya katılan kurum ve temsilcileri tarafından bilgi alışverişinde bulunularak güvenlik konularında yapılabilecek faaliyetler değerlendirildi.

Toplantı Alanya Kaymakamı Dr Fatih Ürkmezer ve Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı tarafından İç Güvenlik Sektörünün Sivil Denetiminin Gözetilmesi Proje Katılım Sertifikalarının verilmesiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169